Awaria Facebooka. Messenger i Instagram też nie działają

04 październik 2021
Autor: 
Awaria Facebooka. Messenger i Instagram też nie działają Redakcja

Awaria Facebooka w całej Polsce. Użytkownicy zgłaszają też problemy z działaniem aplikacji Messenger i Instagram. To kolejna usterka w ostatnim czasie.

Wszystko zaczęło się w poniedziałek, 10 grudnia, około godziny 17:30. Od tej pory Facebook po prostu przestał działać. Dla wielu użytkowników strona w ogóle się nie otwiera. Awaria Facebooka objęła też aplikację na urządzenia mobilne.

Użytkownicy zgłaszają również problemy z innymi aplikacjami. Nie działa Messenger oraz Instagram. Mimo sprawnie działającego internetu pojawiają się m.in. komunikaty o braku połączenia.

Obecnie nie wiadomo co jest przyczyną awarii oraz kiedy zostanie usunięta.

Godzina 22:00 - Awaria wciąż nie została usunięta.

Przeczytaj też: Wjeżdżasz autem do lasu? Strażnicy nie mają taryfy ulgowej. Trwa akcja "Jesień 2021"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u