Śmigłowiec LPR w Świdnicy pod Zieloną Górą. Nie było wolnej karetki (ZDJĘCIA)

08 październik 2021
Autor: 
Śmigłowiec LPR w Świdnicy pod Zieloną Górą. Nie było wolnej karetki Redakcja

Interwencja śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy koło Zielonej Góry. Nie było wolnej karetki. Teren działań zabezpieczali strażacy.

Zgłoszenie wpłynęło do służb w piątkowy poranek, 8 października, tuż po godzinie 9:00. Pomocy medycznej potrzebowała kobieta mieszkająca przy ulicy Ogrodowej w Świdnicy, która zasłabła.

Z uwagi na brak wolnej karetki na miejsce wysłano załogę LPR z Zielonej Góry. Do akcji wyruszyli też miejscowi strażacy z OSP Świdnica oraz zastęp Państwowej Straży Pożarnej. Wszystko po to, aby zabezpieczać całą operację.

Pilot śmigłowca HEMS wylądował na działce w pobliżu budynku. Poszkodowana kobieta po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych została przetransportowana do zielonogórskiego szpitala. Wkrótce przejdzie ona wszystkie, szczegółowe badania.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u