Pożar samochodu na rondzie w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej!

10 październik 2021
Pożar samochodu na rondzie w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej! Fot. Dawid Budziński

Pożar samochodu osobowego na rondzie w Zielonej Górze. Pożar wybuchł w komorze silnika. W akcji dwa zastępy straży pożarnej.

W niedzielę, 10 października około godziny 18:14 na rondzie Piastów Śląskich w Zielonej Górze doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 w Zielonej Górze. 

Pożar rozwijał się w komorze silnika, strażacy w aparatach powietrznych błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej. Na czas działań ruch na Drodze Krajowej numer 32 został wstrzymany. Kierowcy jadący od Krosna Odrzańskiego w kierunku Zielonej Góry musieli liczyć się z utrudnieniami. 

Czytaj także - Urządzenia wykrywające narkotyki w ślinie już w lubuskiej policji!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u