Ciężarówka firmy kurierskiej wypadła z drogi i przewróciła się na bok na autostradzie A2!

11 październik 2021
Ciężarówka firmy kurierskiej wypadła z drogi i przewróciła się na bok na autostradzie A2! Redakcja/Archiwum

Poranne zdarzenie z udziałem samochodu ciężarowego na autostradzie A2. Pojazd jednej z firm kurierskich zjechał z drogi i przewrócił się na bok!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 11 października około godziny 6:20 na 35 kilometrze autostrady A2 w kierunku Świecka. Kierujący samochodem ciężarowym należącym do jednej z firm kurierskich z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi. W wyniku zdarzenia przyczepa ciężarówki przewróciła się na bok.

Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń, policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizja w ruchu drogowym. Obecnie funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia. Ruch na autostradzie A2 odbywa się bez większych utrudnień.

Czytaj także - Pożar samochodu na rondzie w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u