Niewybuch znaleziony podczas remontu Drogi Krajowej numer 22. Występują utrudnienia w ruchu!

11 październik 2021
Niewybuch znaleziony podczas remontu Drogi Krajowej numer 22. Występują utrudnienia w ruchu! Redakcja/Archiwum

Podczas remontu Drogi Krajowej numer 22 natrafiono na niewybuch z czasów II wojny światowej. Miejsce zabezpieczają policjanci. Wprowadzono objazdy.

W poniedziałek, 11 października podczas remontu ulicy Walczaka biegnącej w ciągu Drogi Krajowej numer 22 w Gorzowie Wielkopolskim natrafiono na niewybuch z czasów II wojny światowej. Na miejsce wezwana została policja.

 Ze wstępnych oględzin wynika, że wykopano granat moździerzowy. Miejsce do czasu przyjazdu saperów zabezpieczają policjanci. Ulica Walczaka biegnąca w ciągu Drogi Krajowej numer 22 została całkowicie zablokowana. Policjanci wprowadzili objazdy. 

Czytaj także - Osobówka potrąciła pijanego rowerzystę w Zielonej Górze! Poważne utrudnienia w ruchu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u