Osobówka potrąciła pijanego rowerzystę w Zielonej Górze! Poważne utrudnienia w ruchu!

11 październik 2021
Osobówka potrąciła pijanego rowerzystę w Zielonej Górze! Poważne utrudnienia w ruchu! Redakcja/Archiwum

Samochód osobowy potrącił rowerzystę na przejeździe w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala, mężczyzna jest pijany.

W poniedziałek, 11 października na rondzie Mariana Szpakowskiego w Zielonej Górze doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Poszkodowany rowerzysta został przebadany alkomatem. Badanie wykazało, że mężczyzna nie powinien wsiadać na rower, ponieważ ma 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu!

Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca samochodem osobowym marki peugeot zatrzymała się przed przejazdem dla rowerzystów, aby ustąpić pierwszeństwa osobie podróżującej tym środkiem transportu. Niestety, gdy jeden z rowerzystów przejechał wtedy kobieta ruszyła i nie zobaczył drugiego rowerzysty, który właśnie nadjeżdżał. Doszło do zderzenia.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala na szczegółowe badania. Na rondzie Szpakowskiego, które łączy ulicę Zjednoczenia oraz Zbigniewa Herberta występują poważne utrudnienia w ruchu. Czynności na miejscu prowadzą już policjanci, funkcjonariusze ustalaj wszystkie szczegóły tego zdarzenia.

Czytaj także - Policjantka przygarnęła małego kotka, którego chwilę wcześniej ratowała z opresji!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u