Wypadek z udziałem pojazdów US Army na S3 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana!

12 październik 2021
Wypadek z udziałem pojazdów US Army na S3 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana!

Trzy pojazdy zderzyły się na trasie S3 pod Zieloną Górą. Na miejscu pracuje 6 zastępów straży pożarnej. Ruch w kierunku Nowej Soli jest całkowicie zablokowany!

We wtorek, 12 października, około godziny 12:30 na trasie S3 pod Zieloną Górą doszło do zderzenia łącznie trzech pojazdów w tym dwóch samochodów ciężarowych należących do amerykańskiej armii. W wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia cysterny z paliwem, poszkodowana została jedna osoba. Na miejsce zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej, zespól ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Ruch w kierunku Nowej Soli jest całkowicie zablokowany, strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemicznego próbują uszczelnić uszkodzoną cysternę i ograniczyć wyciek paliwa. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Czytaj też - Wybuch gazu w dzielnicy Zielonej Góry. Jedna osoba została poszkodowana!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u