Witnica: W nocy leżała na jezdni, przejechał po niej samochód! 57-latka nie żyje!

15 październik 2021
Witnica: W nocy leżała na jezdni, przejechał po niej samochód! 53-latka nie żyje! Redakcja/Archiwum

Śmiertelny wypadek w Witnicy. Po leżącej na jezdni kobiecie przejechał samochód. Niestety życia 57-latki nie udało się uratować!

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 14 października, około godziny 22:50 na ulicy Sikorskiego w Witnicy. Młody kierowca jadący osobową hondą przejechał kobietę, która leżała na jezdni. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Niestety mimo błyskawicznej akcji służb, życia 57-latki nie udało się uratować. Swoje czynności na miejscu wypadku przez wiele godzin prowadzili gorzowscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze sprawdzili również stan trzeźwości kierującego osobówką. 23-letni mężczyzna był trzeźwy.

Decyzją prokuratora ciało 57-latki zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Obecnie nie wiadomo dlaczego kobieta leżała na jezdni.

Czytaj także - Studniówka w październiku! Maturzyści z LO II w Gorzowie chcą "oszukać pandemię"!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u