Dni otwarte w OSP Przylep. Na odwiedzających czeka masa atrakcji!

15 październik 2021
Dni otwarte w OSP Przylep. Na odwiedzających czeka masa atrakcji! Fot. OSP Przylep

Ochotnicza Straż Pożarna w zielonogórskim Przylepie zaprasza na dni otwarte. Na zwiedzających czeka masa atrakcji!

W najbliższą niedzielę, 17 października w godzinach od 10 do 16 będzie możliwość zwiedzenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w zielonogórskim Przylepie. Prócz zwiedzania wnętrza jednostki na uczestników czeka masa innych atrakcji. Druhowie zaprezentują strażackie wozy oraz ich wyposażenie. Odbędą się również ciekawe pokazy z ratownictwa technicznego, podczas których będzie można zobaczyć jak wygląda akcja ratownicza podczas wypadków drogowych.

Dni otwarte to także możliwość wstąpienia w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej! Każda osoba w wieku od 9 do 16 lat może się zapisać i czynnie brać udział w życiu jednostki, które nie jest nudne. Młodzi adepci pożarnictwa podczas spotkań ze starszymi druhami uczą się pierwszej pomocy, a także prawidłowego postępowania w przypadku pożarów czy wypadków. 

Przynieś pluszaka!

Masz w domu pluszaki, które nie są już potrzebne? Podczas dni otwartych możesz dostarczyć je do OSP w Przylepie skąd trafią do zielonogórskiego pogotowia ratunkowego, straży pożarnej oraz policji! Dlaczego? Podczas zdarzeń z udziałem dzieci łatwiej jest nawiązać kontakt i odwrócić uwagę od stresującej sytuacji dając takiego pluszaka dziecku.

Czytaj także - W Zielonej Górze zabrakło karetek. Przyleciał śmigłowiec LPR, wezwano strażaków (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u