Pożar pod Sulechowem. Śmieciarka zapaliła się podczas jazdy (ZDJĘCIA)

15 październik 2021
Autor: 
Pożar pod Sulechowem. Śmieciarka zapaliła się podczas jazdy Fot. OSP Trzebiechów

Pożar śmieciarki w Trzebiechowie koło Sulechowa. Odpady zapaliły się podczas jazdy. Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w piątek, 15 października, przed godziną 9:00. Kierowca śmieciarki jadąc przez Trzebiechów, zauważył dym wydobywający się z pojazdu.

Do akcji wysłano zastęp gaśniczy z Sulechowa oraz OSP Trzebiechów. W międzyczasie rozważny kierowca nie zamierzał bezczynnie czekać. Mężczyzna wyrzucił płonące śmieci na polną drogę, aby ogień nie zajął również pojazdu. W ten sposób udało się uniknąć dużych strat.

Po przyjeździe strażaków sytuacja została szybko opanowana. Przyczyna pożaru nie jest dokładnie znana. Bardzo możliwe jednak, że ktoś wrzucił do worka na śmieci gorący popiół.

Przeczytaj też: W Zielonej Górze zabrakło karetek. Przyleciał śmigłowiec LPR, wezwano strażaków (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u