Wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba jest ranna, była uwięziona w aucie (ZDJĘCIA)

18 październik 2021
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba jest ranna Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Bohaterów Westerplatte. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w poniedziałek, 18 października, około godziny 17:45. Na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Westerplatte i Ułańskiej w Zielonej Górze zderzyły się dwie osobówki. To Audi oraz Alfa Romeo.

Jedna osoba ranna

Na miejsce wysłano dwa zespoły pogotowia oraz dwa zastępy straży pożarnej. Przyjechały też patrole policji z drogówki.

W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana. To pasażerka Alfy Romeo, która była uwięziona w roztrzaskanym pojeździe. Strażacy musieli wykonać do niej dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Ranna po opatrzeniu przez ratowników medycznych trafiła do szpitala.

Służby całkowicie zablokowały pasy ruchu w stronę centrum przesiadkowego. Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia ustala policja.

Przeczytaj też: Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w Zielonej Górze. Ma ponad trzy promile alkoholu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u