Cigacice: Łódź przewróciła się na Odrze. Mężczyzna dryfował w wodzie. W akcji 7 zastępów straży!

23 październik 2021
Cigacice: Łódź przewróciła się na Odrze. Mężczyzna dryfował w wodzie. W akcji 7 zastępów straży! Fot. Dominik Brzezicki

Groźne zdarzenie na Odrze w Cigacicach. Łódź przewróciła się do góry dnem. Mężczyzna dryfował w wodzie!

W sobotę, 23 października, około godziny 10:36 operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymał zgłoszenie dotyczące przewróconej łodzi na rzece Odra w rejonie basenu portowego w Cigacicach. Jedna osoba znajdowała się w wodzie. 

Na miejsce zadysponowano 7 zastępów straży pożarnej w tym Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 w Zielonej Górze. Mężczyzna o własnych siłach zdołał dopłynąć do brzegu.

Strażacy zabezpieczyli termicznie mokrego mężczyznę oraz odholowali przewróconą łódź do brzegu. Obecnie nie wiadomo dlaczego łódź się przewróciła, prawdopodobnie mogło to być spowodowane silnym podmuchem wiatru.

Czytaj także - Trwa budowa ronda na DK27 koło Wilkanowa. Kiedy skończą się utrudnienia? (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u