Trwa budowa ronda na DK27 koło Wilkanowa. Kiedy skończą się utrudnienia? (ZDJĘCIA)

22 październik 2021
Autor: 
Trwa budowa ronda na DK27 koło Wilkanowa Fot. GDDKiA

Rondo koło Wilkanowa na drodze krajowej nr 27 rośnie w oczach. Prace cały czas idą zgodnie z planem. Kiedy skończą się utrudnienia?

Prace na skrzyżowaniu krajowej "27" z drogą do Wilkanowa i Słonego (gmina Świdnica) ruszyły na początku kwietnia. Drogowcy podkreślają, że roboty idą w dobrym tempie

- Rondo zostanie wyposażone w urządzenia związane z bezpieczeństwem oraz oświetlenie drogowe, poprawiające widoczność. Przebudowane zostaną systemy odwodnień, sieci gazowej i światłowodowej oraz wybudowany zostanie nowy kanał technologiczny. Powstanie też ścieżka rowerowa i chodnik wzdłuż drogi powiatowej - informuje GDDKiA Zielona Góra.

Kiedy skończą się utrudnienia?

Wszystko wskazuje, że budowa ronda zakończy się zgodnie z planem, czyli do końca listopada 2021 roku. Przypomnijmy, że wykonawcą inwestycji jest firma Eurovia Polska, a całość pochłonie ponad 5,4 milionów złotych.

Przeczytaj też: Silny wiatr zerwał blachy z dachu kościoła w Świdnicy koło Zielonej Góry. Interweniowali strażacy (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u