Pożar dwóch stogów słomy pod Gorzowem. To robota podpalacza (ZDJĘCIA)

24 październik 2021
Autor: 
Pożar dwóch stogów słomy pod Gorzowem. To robota podpalacza Fot. OSP Lubczyno

Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarami w Roszkowicach koło Gorzowa Wielkopolskiego. Nieznany sprawca podpalił dwa stogi słomy.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego gorzowskich strażaków w sobotni wieczór, 23 października, o godzinie 22:49. Kolejne odebrano po zaledwie siedmiu minutach. W miejscowości Roszkowice płonęły dwa stogi słomy oddalone od siebie o około 1000 metrów.

Do akcji wysłano siedem zastępów straży pożarnej. Kiedy strażacy dojechali na miejsce, ogień obejmował już praktycznie wszystkie baloty.

Płonącą słomę trzeba było przerzucać, a następnie sukcesywnie przelewać. Ostatecznie działania gaśnicze zakończono po godzinie 1:00. Strażacy nie mają wątpliwości, że za wszystkim stoi podpalacz.

Przeczytaj też: Pijany kierowca ciężarówki na krajowej "92". Obywatel Białorusi miał ponad 1,6 promila


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u