Zielona Góra: Chwile grozy w jednym z bloków. W akcji 3 zastępy straży pożarnej!

29 październik 2021
Zielona Góra: Chwile grozy w jednym z bloków. W akcji 3 zastępy straży pożarnej!

Chwile grozy w Zielonej Górze. Trzy zastępy straży pożarnej wysłane do zadymienia w jednym z mieszkań w bloku!

W piątek, 29 października około godziny 16:30 operator Wojewódzkiego Centrum Powiadamiana Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim otrzymał zgłoszenie dotyczące zadymienia w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Dzikiej w Zielonej Górze. Zgłoszenie zostało przekazane do zielonogórskich strażaków.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 2 w Zielonej Górze. Po kilku minutach strażacy dotarli na miejsce. - Doszło do pożaru instalacji elektrycznej w mieszkaniu. - podaje kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. Strażacy szybko opanowali sytuację.

Czytaj także - 10-letni Tomek prawie spłonął w wypadku. Wraz z mamą jechali po szczeniaka!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u