Wypadek osobówki na S3. Ranny mały chłopiec. Utrudnienia w kierunku Zielonej Góry!

29 październik 2021
Autor: 
Wypadek osobówki na S3. Ranny mały chłopiec. Utrudnienia w kierunku Zielonej Góry zablokowany!

Groźny wypadek na trasie S3 w pobliżu Gorzowa. Osobówka uderzyła w bariery. Ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się z utrudnieniami!

W piątek, 29 października około godziny 13:30 na 86 kilometrze trasy S3 w kierunku Zielonej Góry doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Kierująca osobówką z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery energochłonne. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

W wyniku zdarzenia poszkodowany został mały chłopiec. Dziecko trafiło pod opiekę ratowników medycznych. Czynności na miejscu wypadku prowadzą już gorzowscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. 

Ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się pasem awaryjnym. Tworzy się zator. 

Czytaj także - 10-letni Tomek prawie spłonął w wypadku. Wraz z mamą jechali po szczeniaka!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u