Wybuch gazu i pożar budynku koło Gorzowa. Jedna osoba jest ciężko poparzona

29 październik 2021
Autor: 
Świerkocin: Wybuch butli z gazem. Doszło do pożaru budynku Fot. Stoją! Gorzów / FB

Pożar w Świerkocinie. Płonie budynek mieszkalny, doszło do wybuchu butli z gazem. Z ogniem walczy dziewięć zastępów straży pożarnej. Jedna osoba została ranna.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego gorzowskich strażaków w piątkowy wieczór, 29 października, o godzinie 20:44. W budynku mieszkalnym w Świerkocinie (gmina Witnica) doszło do wybuchu butli z gazem i pożaru.

Do akcji wysłano 9 zastępów straży pożarnej. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne prowadzą działania gaśnicze od środka oraz z zewnątrz obiektu.

Jedna osoba ranna - jest poparzona

Z płonącego budynku ewakuowana została ranna mieszkanka. Kobieta doznała licznych poparzeń. Na miejsce wezwano zespół pogotowia, który przetransportował ją do szpitala.

Akcja gaśnicza trwa. Droga wojewódzka nr 131 jest całkowicie zablokowana.

Godzina 23:30 - Sytuacja została opanowana. Trwa dogaszanie i oddymianie budynku.

Przeczytaj też: Nielegalni imigranci z Iraku i Syrii zatrzymani w Lubuskiem. Jednemu udało się uciec


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u