Zielona Góra: Pożar w pustostanie przy osiedlu Pomorskim

31 październik 2021
Autor: 
Zielona Góra: Pożar w pustostanie przy osiedlu Pomorskim Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w opuszczonym magazynie przy osiedlu Pomorskim. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 31 października, tuż po południu. Z pustostanu przy ulicy Kętrzyńskiej w Zielonej Górze wydobywało się spore zadymienie. Świadkowie wezwali strażaków.

Na miejsce wysłano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz samochód gaśniczy z OSP Stary Kisielin.

- Pożar był ukryty na poddaszu opuszczonego budynku. Nie rozprzestrzenił się na dużą powierzchnię - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Po kilkudziesięciu minutach działań sytuacja była opanowana.

Przeczytaj też: W Zielonej Górze zabrakło wolnych karetek. W akcji strażacy i śmigłowiec LPR


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u