Torzym: 60-latek miał w garażu niewybuchy, jeden eksplodował. Mężczyzna zginął!

31 październik 2021
Torzym: 60-latek miał w garażu niewybuchy, jeden eksplodował. Mężczyzna zginął! Redakcja/Archiwum

Tragiczne zdarzenie w Torzymiu. Mężczyzna trzymał w garażu niewybuchy, jeden z nich eksplodował. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

W sobotę, 30 października około godziny 19 służby ratownicze z powiatu sulęcińskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wybuchu w garażu jednego z domków jednorodzinnych w Torzymiu. Na miejscu okazało się, że eksplodował niewybuch. Ciężko ranny został 60-letni mężczyzna.

Niestety mimo wysiłku ratowników 60-latek zmarł. Miejsce wybuchu zostało zabezpieczone przez policję, dziś na miejscu pracują już saperzy, którzy przeszukują posesję. 

Czytaj także - Zielona Góra: Mercedesem ściął znaki, latarnie oraz uszkodził inne auto. Kierowca uciekł na pieszo...


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u