Nocny pożar w Letnicy pod Zieloną Górą. W akcji 8 zastępów straży pożarnej!

31 październik 2021
Nocny pożar w Letnicy pod Zieloną Górą. W akcji 8 zastępów straży pożarnej!

Pożar w szybie kominowym suszarni w Letnicy. W akcji 8 zastępów straży pożarnej!

W niedzielę, 31 października około godziny 21:05 operator Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru na terenie jednego z gospodarstw rolniczych w Letnicy. Na miejsce zadysponowano łącznie 8 zastępów straży pożarnej.

Już po kilku minutach od zgłoszenie pierwsze zastępy były na miejscu. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że pożar wybuchł w szybie kominowym suszarni. Powierzchnia pożaru okazała się niewielka, sytuacja została szybko opanowana.

- Nie ma osób poszkodowanych oraz większych strat materialnych. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze. Przyczyna pożaru nie jest znana.

Czytaj także - Zielona Góra: Mercedesem ściął znaki, latarnie oraz uszkodził inne auto. Kierowca uciekł na pieszo...


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u