Zielona Góra: Mercedesem ściął znaki, latarnie oraz uszkodził inne auto. Kierowca uciekł na pieszo...

31 październik 2021
Zielona Góra: Mercedesem ściął znaki, latarnie oraz uszkodził inne auto. Kierowca uciekł na pieszo... Redakcja

Ścięte znaki drogowe, zniszczona latarnia oraz uszkodzony samochód. To skutki nocnego wypadku w Zielonej Górze. Trwają poszukiwania kierowcy!

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 31 października chwilę po godzinie 1 w nocy na ulicy Sienkiewicza w Zielonej Górze. Kierujący samochodem osobowym marki mercedes z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi, przejechał przez chodnik i zatrzymał w krzakach. Rozpędzony pojazd uszkodził po drodze zaparkowany samochód oraz ściął latarnie i znaki drogowe. Na miejsce wezwana została policji, oraz straż pożarna.

Kierowca mercedesa oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb, wciąż trwają jego poszukiwania. Zatrzymanie sprawcy jest z pewnością tylko kwestią czasu. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli wszelkie ślady, zniszczony mercedes został odholowany na policyjny parking. 

Czytaj także - Zielona Góra: Pożar w pustostanie przy osiedlu Pomorskim


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u