Osobówka uderzyła w bariery energochłonne na S3 pod Zieloną Górą!

01 listopad 2021
Osobówka uderzyła w bariery energochłonne na S3 pod Zieloną Górą! Redakcja/Archiwum

Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na trasie S3 pod Zieloną Górą. Ruch w kierunku Sulechowa może odbywać się z utrudnieniami!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 1 listopada około godziny 16:20 na trasie S3 pomiędzy Zieloną Górą a Sulechowem. Na wysokości zielonogórskiej Zawady jadąc w kierunku Sulechowa, kierujący samochodem osobowym marki ford z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w bariery energochłonne.

Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej oraz patrol policji. Funkcjonariusze ustalają już dokładne okoliczności tego zdarzenia. Na trasie S3 mogą występować utrudnienia w ruchu. 

Czytaj także - Zielona Góra: Mercedesem ściął znaki, latarnie oraz uszkodził inne auto. Kierowca uciekł na pieszo...


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u