Zaginął 18-letni Konrad z zielonogórskiej Zawady!

01 listopad 2021
Zaginął 18-letni Konrad Kuźmiński z zielonogórskiej Zawady!

Zaginął 18-letni Konrad. Młody mężczyzna wyszedł z domu w zielonogórskiej Zawadzie i do tej pory nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną! 

AKTUALIZACJA 02.11.2021, g. 9:00 - Mężczyzna został odnaleziony, jest cały i zdrowy!

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 31 października. 18-letni Konrad wyszedł z domu w zielonogórskiej Zawadzie około godziny 13. Młody mężczyzna wziął ze sobą jedynie klucze oraz portfel, jego telefon komórkowy został w domu, podłączony do ładowania. 

Konrad wciąż nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną jeansową kurtkę z białym kołnierzykiem.

AKTUALIZACJA 02.11.2021, g. 9:00 - Mężczyzna został odnaleziony, jest cały i zdrowy!

Czytaj także - Osobówka uderzyła w bariery energochłonne na S3 pod Zieloną Górą!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u