Wypadek na DK27 w Świdnicy pod Zieloną Górą. Czołówka dwóch osobówek (ZDJĘCIA)

05 listopad 2021
Autor: 
Wypadek na DK27 w Świdnicy pod Zieloną Górą. Czołówka dwóch osobówek Redakcja

Wypadek w Świdnicy koło Zielonej Góry. Na krajowej "27" czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Są spore utrudnienia w ruchu.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w piątkowy poranek, 5 listopada, po godzinie 7:40. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 27 z ulicą Kościuszki w Świdnicy czołowo zderzyły się dwie osobówki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Volkswagen jechał od Żar w stronę Zielonej Góry. Nagle pierwszeństwo przejazdu wymusiła mu kierująca Toyotą, która skręcała do Świdnicy.

Spore utrudnienia w ruchu

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry i zastęp OSP Świdnica. Przyjechał też patrol policji z drogówki. Strażacy zabezpieczyli teren działań oraz rozbite samochody, natomiast policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Na DK27 występują spore utrudnienia w ruchu. Pojazdy jadące od Nowogrodu Bobrzańskiego kierowane są przez Świdnicę. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 11:00.

Aktualizacja: - Na miejsce wezwano zespół pogotowia. Jedna osoba trafiła do szpitala na badania. Utrudnienia mogą przedłużyć się nawet do godziny 14:00.

Przeczytaj też: Strażacy ze Świebodzina z nowym samochodem. Jest wart blisko 3,7 mln złotych (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u