Wypadek ciężarówki z drewnem pod Krosnem Odrz. Droga jest całkowicie zablokowana!

08 listopad 2021
Autor: 
Wypadek ciężarówki z drewnem pod Krosnem Odrz. Droga jest całkowicie zablokowana!

Samochód ciężarowy przewożący drewno przewrócił się na DW287 w rejonie Bobrowic pod Krosnem Odrzańskim. Na miejscu pracują służby, droga jest całkowicie zablokowana!

W poniedziałek, 8 listopada około godziny 15 na Drodze Wojewódzkiej numer 287 w pobliżu miejscowości Bobrowice w Krośnie Odrzańskim doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego marki volvo przewożącego drewno. Kierujący z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego ciężarówka przewróciła się na bok. Z pojazdu na jezdnie wypadł przewożony ładunek.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Poszkodowany kierowca ciężarówki z urazem kończyny dolnej został przetransportowany do szpitala na szczegółowe badania. 

Krośnieńscy policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku. Droga Wojewódzka numer 287 jest całkowicie zablokowana, utrudnienia na trasie mogą potrwać nawet kilka godzin!

Czytaj także - Koparka uszkodziła rurę z gazem w centrum Zielonej Góry


Fot. Natalia B.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u