Koparka uszkodziła rurę z gazem w centrum Zielonej Góry. Trwa akcja służb!

08 listopad 2021
Koparka uszkodziła rurę z gazem w centrum Zielonej Góry. Trwa akcja służb! Redakcja

Operator koparki uszkodził rurę z gazem w centrum Zielonej Góry. W akcji trzy zastępy straży pożarnej!

W poniedziałek, 8 listopada około godziny 13:50 operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gorzowie Wlkp. otrzymał zgłoszenie dotyczące ulatniającego się gazu z uszkodzonej rury na ulicy Kościelnej w Zielonej Górze. Zgłoszenie zostało przekazane do zielonogórskich strażaków, którzy błyskawicznie udali się na miejsce.

Rura została uszkodzona przez operatora koparki podczas wykonywania prac ziemnych. Na miejscu pracują już trzy zastępy straży pożarnej w tym specjalistyczna grupa ratownictwa chemicznego oraz pogotowie gazowe. Służby pracują nad zamknięciem rury, z której ulatnia się gaz.

Czytaj także - Protest "Ani jednej więcej" w Zielonej Górze. Uczestnicy: "PiS kocha zabijać kobiety" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u