WORD Zielona Góra odwołuje egzaminy na prawo jazdy. Brakuje ludzi do pracy

08 listopad 2021
Autor: 
WORD Zielona Góra odwołuje egzaminy na prawo jazdy Redakcja

WORD w Zielonej Górze odwołuje egzaminy na prawo jazdy. Dyrektor wskazuje na choroby egzaminatorów, tymczasem ośrodek szuka nowych pracowników.

Do redakcji NewsLubuski.pl zgłosili się czytelnicy, którzy poinformowali, że WORD Zielona Góra odwołuje egzaminy praktyczne na prawo jazdy. Kursanci z dnia na dzień odbierają telefony z informacją o przełożonej jeździe.

- Egzaminy odwoływane są ze względu na dużą absencję chorobową egzaminatorów. Sytuacja jest na bieżąco monitorowana. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy - podkreśla Edward Jakubowski, dyrektor WORD Zielona Góra.

Przyszli kierowcy, których egzamin został odwołany, otrzymują nowe terminy. Niestety z reguły oznacza to dla nich kolejne tygodnie oczekiwania.

WORD w Zielonej Górze szuka egzaminatorów

W obliczu odwoływanych egzaminów Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze poszukuje nowych egzaminatorów. Ogłoszenie opublikowano dziś, 8 listopada.

Przeczytaj też: Protest "Ani jednej więcej" w Zielonej Górze. Uczestnicy: "PiS kocha zabijać kobiety" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u