Zaginęła 85-letnia kobieta spod Żar. Wyszła z domu w kapciach, szlafroku i kurtce

08 listopad 2021
Autor: 
Zaginęła 85-letnia kobieta spod Żar. Trwa akcja poszukiwawcza Fot. KPP Żary

Poszukiwania 85-letniej kobiety koło Żar. Zaginęła Helena Molenda. Seniorki szuka policja oraz straż pożarna.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowe popołudnie, 8 listopada, około godziny 16:10. Wówczas 85-letnia kobieta wyszła z domu w miejscowości Bogumiłów, nie informując rodziny, dokąd się udaje. Od tej pory ślad po niej zaginął.

Rodzina powiadomiła policję. W działania poszukiwawcze zaangażowano już wielu policjantów z Żar. W drodze jest również Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP "Jarogniewice" z Zielonej Góry. Strażacy mają na swoim wyposażeniu m.in. drona z kamerą termowizyjną oraz psy ratownicze.

Kobieta była ubrana w kurtkę ortalionową koloru granatowego (długość 3/4), niebieski szlafrok, czarne kapcie oraz szare, dresowe spodnie.

- Wszystkie osoby posiadające informację co do miejsca przebywania kobiety, proszone są o kontakt z żarską komendą pod numerami telefonów 47 79 41 211 lub 112 - apeluje kom. Aneta Berestecka, rzecznik policji w Żarach.

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona. Jest cała i zdrowa.

Przeczytaj też: WORD Zielona Góra odwołuje egzaminy na prawo jazdy. Brakuje ludzi do pracy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u