Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła starszego mężczyznę

08 listopad 2021
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła starszego mężczyznę Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Kierowca samochodu potrącił starszego mężczyznę na przejściu dla pieszych. Poszkodowany trafił do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb w poniedziałkowy wieczór, 8 listopada, przed godziną 20:00.

Kierujący samochodem marki Volkswagen jechał ulicą Ogrodową w stronę ul. Fabrycznej. Na wysokości marketu potrącił mężczyznę, który znajdował się na przejściu dla pieszych.

Na miejsce wezwano patrol policji z drogówki oraz zespół pogotowia. Medycy przebadali poszkodowanego i przetransportowali go do szpitala. Na szczęście senior nie doznał poważnych obrażeń.

Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

Przeczytaj też: WORD Zielona Góra odwołuje egzaminy na prawo jazdy. Brakuje ludzi do pracy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u