Prezydent pyta o Sylwestra

09 listopad 2021
Autor: 
Prezydent pyta o Sylwestra Redakcja

Być albo nie być, oto jest pytanie? Robić czy nie robić, to też jest pytanie? Może dacie odpowiedź na nie.

Takie pytanie zadaje prezydent Janusz Kubicki na portalu społecznościowym. Prezydent chce poznać zdanie mieszkańców dotyczące nadchodzącego wielkimi krokami Sylwestra. Pytanie nie dotyczy tylko samego uczestnictwa w uroczystości. Włodarz czeka również na propozycje spędzenia tej nocy. 

Wśród komentarzy zielonogórzan zdecydowanie  dominują opinie pozytywne. Jak widać mieszkańcy Winnego Grodu spragnieni są ,masowych imprez.

Andrzej Bocheński "Dla wielu mieszkańców  to jedyna forma wspólnej zabawy . Jeżeli warunki covidowe pozwolą, to ROBIĆ! I być z nimi!"

Kacper Kubiak "W obecnych czasach to niepotrzebnie wydane pieniądze. Zwłaszcza jeżeli chodzi o sztuczne ognie. Już nie mówię o tym czy się straszy zwierzęta itp. tylko po prostu już siebie tego dochodzi. Świętować też chyba nie ma czego. Jaki jest budżet takiego wydarzenia? Fajnie by było wydać to na nasadzenia czy inwestycję w przestrzeń publiczną."

Jakie jest Wasze zdanie? Czy w tym roku Miasto powinno zorganizować imprezę sylwestrową i jak ona powinna wyglądać? Koncert? Dyskoteka? 

Janusz Kubicki Chcecie wspólnie przywitać Nowy Rok 2022? Czas start czekam na Wasze propozycje. Piszcie w komentarzach jesteście na tak czy na nie? Miłego dnia 

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u