Szpital w Zielonej Górze wstrzymuje planowe przyjęcia pacjentów

08 listopad 2021
Autor: 
Szpital w Zielonej Górze wstrzymuje planowe przyjęcia pacjentów Redakcja

Szpital w Zielonej Górze ma coraz więcej pacjentów z koronawirusem. Lecznica postanowiła wstrzymać planowe przyjęcia pacjentów. Są jednak wyjątki.

W zielonogórskim szpitalu tymczasowym przybywa pacjentów z COVID-19. Jak informuje lecznica, dziś jest to 75 chorych, w tym 9 na łóżkach respiratorowych.

- Borykamy się również z brakami kadrowymi wymuszonymi koniecznością przesuwania personelu do pracy w Szpitalu Tymczasowym - czytamy w komunikacie szpitala.

Wstrzymane planowe przyjęcia

Kierownictwo zielonogórskiego szpitala od środy, 10 listopada, wstrzyma przyjęcia planowe na oddziały. Decyzja będzie obowiązywać do odwołania.

Postanowienie nie dotyczy pacjentów na oddział onkologii i radioterapii, Zakładu Rehabilitacji z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej oraz wszystkich pacjentów przyjmowanych w ramach hospitalizacji jednodniowej.

Przeczytaj też: WORD Zielona Góra odwołuje egzaminy na prawo jazdy. Brakuje ludzi do pracy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u