Wypadek w Świdnicy koło Zielonej Góry. 2-letnie dziecko potrącone przez samochód

10 listopad 2021
Autor: 
Świdnica: 2-letnie dziecko potrącone przez samochód

Potrącenie dwuletniego dziecka w Świdnicy pod Zieloną Górą. Zespół pogotowia przetransportował je do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb w środowe popołudnie, 10 listopada, około godziny 16:00. Na ulicy Kościuszki w Świdnicy kierowca samochodu osobowego potrącił dziecko.

- 2-letnie dziecko wybiegło na drogę zza samochodu - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Dziecko trafiło do szpitala

Na miejsce przyjechały dwa patrole policji z drogówki oraz podstawowy zespół pogotowia z Nowogrodu Bobrzańskiego. Ratownicy medyczni przebadali dziecko i podjęli decyzję o transporcie do szpitala. Wiadomo, że nie doznało ono poważniejszych obrażeń.

Wszystkie szczegóły zdarzenia ustala teraz policja. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Przeczytaj też: Strażacy ze Świebodzina z nowym samochodem. Jest wart blisko 3,7 mln złotych (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u