Kolizja pięciu pojazdów na S3 pod Zieloną Górą. Spore utrudnienia w ruchu!

10 listopad 2021
Kolizja pięciu pojazdów na S3 pod Zieloną Górą. Spore utrudnienia w ruchu! Redakcja/Archiwum

Pięć samochodów osobowych zderzyło się na trasie S3 w kierunku Sulechowa. Występują spore utrudnienia w ruchu!

W środę, 10 listopada około godziny 17:11 na trasie S3 w pobliżu zielonogórskiej Zawady doszło do zderzenia pięciu samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. 

W wyniku zderzenia pojazdów doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych, na jezdnię rozsypały się również rozbite elementy samochodów. Służby na kilkanaście minut całkowicie zablokowały ruch w kierunku Sulechowa. 

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenie, które najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako kolizja. 

Ruch w kierunku Sulechowa dobywa się jednym pasem ze sporymi utrudnieniami. 

Czytaj także - Wypadek w Świdnicy koło Zielonej Góry. 2-letnie dziecko potrącone przez samochód


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u