Wypadek w Słonem koło Zielonej Góry. Mężczyzna zranił się piłą spalinową

18 listopad 2021
Autor: 
Wypadek w Słonem. Mężczyzna zranił się piłą spalinową Redakcja/archiwum

Wypadek przy pracy piłą spalinową w miejscowości Słone pod Zieloną Górą. Mężczyzna zranił się w nogę. Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe popołudnie, 18 listopada, przed godziną 16:30. W Słonem (gmina Świdnica) mieszkaniec posesji przy ulicy Słonecznej pracował przy użyciu piły spalinowej. Nagle zdarzył się nieszczęśliwy wypadek.

- Mężczyzna zranił się piłą spalinową w nogę. Doszło do rozległej rany stopy - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Poszkodowany trafił do szpitala

Początkowo z powodu braku wolnych zespołów pogotowia w chwili zgłoszenia na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej. Strażacy zajęli się przede wszystkim tamowaniem krwawienia.

Po kilkunastu minutach do Słonego przyjechała karetka z podstacji w Nowogrodzie Bobrzańskim. Ratownicy medyczni przejęli poszkodowanego i przetransportowali go do szpitala.

Przeczytaj też: Kolizja na DK27 pod Świdnicą. Zderzyły się dwie osobówki (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u