Zderzenie dwóch ciężarówek na DK27 pod Zieloną Górą (ZDJĘCIA)

19 listopad 2021
Zderzenie dwóch ciężarówek na DK27 pod Zieloną Górą Fot. Czytelnik Kamil

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 27 pod Zieloną Górą. Jeden pas ruchu jest zablokowany.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 19 listopada w godzinach porannych na odcinku Drogi Krajowej numer 27 w rejonie miejscowości Wilkanowo pod Zieloną Górą. W tył naczepy ciężarówki jadącej od Nowogrodu w kierunku budowanego ronda Wilkanowo-Słone uderzyła inna ciężarówka. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów zjechał częściowo do rowu. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z kierowców zatrzymał swój pojazd zjeżdżając ze wzniesienia, niestety nie zauważył tego kierowca ciężarówki jadący z tyłu. Jeden pas jest całkowicie zablokowany, ruch kierowany jest wahadłowo, mogą występować utrudnienia.

Czytaj także - Wypadek w Słonem koło Zielonej Góry. Mężczyzna zranił się piłą spalinową

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u