Krosno Odrz.: Ktoś ukradł sprzęt z pracowni RTG. Szpital nie może robić badań!

25 listopad 2021
Krosno Odrz.: Ktoś ukradł płytkę z pracowni RTG. Szpital nie może robić badań! Pixabay.com

Nieznany sprawca ukradł kasetę rentgenowską niezbędną do wykonywania badań RTG w krośnieńskim szpitalu.

Bulwersująca sprawa z Krosna Odrzańskiego, nieznany sprawca ukradł z pracowni RTG Zachodniego Centrum Medycznego kasetę rentgenowską służącą do wykonywania badań. Placówka medyczna bez tego elementu nie może wykonywać badań RTG swoich pacjentów.

Jeśli ktoś posiada informację lub zobaczy gdzieś poniższą płytkę prosimy o informację. - czytamy w komunikacie Zachodniego Centrum Medycznego. Z informacjami możemy dzwonić pod numer 608 389 929. Skradziona płytka służy do detekcji oraz przetwarzania promieniowania rentgenowskiego na format cyfrowy. 

Czytaj także - Dramatyczna walka o życie kierowcy ciężarówki w Zielonej Górze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u