Pożar kosza z praniem postawił na nogi zielonogórskich strażaków

25 listopad 2021
Pożar kosza z praniem postawił na nogi zielonogórskich strażaków Fot. Dawid

Pożar kosza z praniem w mieszkaniu przy ulicy Dworcowej w Zielonej Górze. Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej. 

W czwartek, 25 listopada około godziny 14:40 zielonogórscy strażacy otrzymali informację o pożarze w mieszkaniu przy ulicy Dworcowej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 przy ulicy Sulechowskiej.

Już po kilku minutach od zgłoszenia, pod wskazany adres na ulicy Dworcowej dotarły trzy zastępy straży pożarnej. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że doszło do pożaru kosza z praniem.

Strażacy błyskawicznie opanowali sytuację. - Nikt nie został poszkodowany, nie było też potrzeby ewakuacji. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Działania na ulicy Dworcowej zostały już zakończone, zastępy powróciły do jednostki.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u