Pijany kierowca wjechał do rowu na trasie Świdnica - Letnica

26 listopad 2021
Autor: 
Pijany kierowca wjechał do rowu koło Świdnicy Redakcja

Miał blisko 1,8 promila alkoholu, a mimo to zdecydował się wsiąść za kierownicę. Jadąc trasą Świdnica - Letnica wjechał do rowu. Policja zatrzymała mężczyznę.

Wszystko wydarzyło się w piątkowe popołudnie, 26 listopada, około godziny 16:00. Kierowca busa marki Volkswagen jadąc ze Świdnicy w stronę Letnicy nagle zjechał z drogi do rowu.

Mężczyzna o własnych siłach wyszedł z pojazdu. Świadkowie zdarzenia wyczuli jednak od niego silną woń alkoholu i powiadomili policję.

Na miejsce przyjechały dwa patrole policji.

- Kierowca został przebadany alkomatem. Ma blisko 1,8 promila alkoholu - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Nowe odcinkowe pomiary prędkości w Lubuskiem. Sprawdź, gdzie staną


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u