Poważny wypadek na DK32 pod Leśniowem Wielkim. W akcji śmigłowiec LPR!

26 listopad 2021
Poważny wypadek na DK32 pod Leśniowem Wielkim. W akcji śmigłowiec LPR! Fot. Alert Zielona Góra

Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba została poszkodowana. W akcji śmigłowiec LPR!

W piątek, 26 listopada około godziny 15 na Drodze Krajowej numer 32 pomiędzy Leśniowem Wielkim a Łagowem doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie.

Ze wstępnych informacji wynika, że do zderzenia doszło w trakcie manewru wyprzedzania. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Mężczyzna z urazem pleców został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Zielonej Górze.

Czynności na miejscu wypadku prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Ruch na Drodze Krajowej numer 32 odbywa się wahadłowo.

Czytaj także - Nocny pożar dostawczaka na S3 pod Świebodzinem. Pojazd doszczętnie spłonął


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u