Nocny pożar dostawczaka na S3 pod Świebodzinem. Pojazd doszczętnie spłonął

26 listopad 2021
Nocny pożar dostawczaka na S3 pod Świebodzinem. Pojazd doszczętnie spłonął Straż Świebodzin

Nocny pożar samochodu dostawczego na trasie S3 pod Świebodzinem. W akcji dwa zastępy straży pożarnej. Pojazd spłonął doszczętnie.

W piątek, 26 listopada chwilę po północy świebodzińscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru pojazdu na 145 kilometrze trasy S3 w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Świebodzinie.

Z chwilą dojazdu zastępów, pożar był już mocno rozwinięty i w całości obejmował pojazd dostawczy. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej, podczas której pas ruchu w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego był całkowicie zablokowany. W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany.

Czytaj także - Jak wyglądał bunt imigrantów w ośrodku w Wędrzynie? Policja publikuje film!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u