Wypadek na DK27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zderzyły się trzy auta (ZDJĘCIA)

26 listopad 2021
Autor: 
Wypadek na DK27 w Nowogrodzie Bobrzańskim Redakcja

Wypadek na drodze krajowej nr 27. W Nowogrodzie Bobrzańskim zderzyły się trzy pojazdy. Jedna osoba trafiła pod opiekę pogotowia. Są utrudnienia w ruchu.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w piątek, 26 listopada, tuż przed godziną 18:30. W Nowogrodzie Bobrzańskim na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 27 z ulicą Zielonogórską doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów.

Najbardziej ucierpiał osobowy Volkswagen oraz bus marki Ford. Oba samochody wypadły z drogi. W zdarzeniu brała udział także osobowa Skoda - pojazd nie został poważnie uszkodzony.

Jedna osoba poszkodowana

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz OSP Świdnica i Nowogród Bobrzański. Strażacy zabezpieczyli pojazdy oraz opatrzyli osoby jadące pojazdami. Z czasem na miejscu zjawił się patrol policji i specjalistyczny zespół pogotowia z Żar.

- Pojazdami podróżowały cztery osoby. Jedna osoba została przekazana pogotowiu ratunkowemu - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Utrudnienia na DK27

Droga krajowa nr 27 została całkowicie zablokowana. Objazd w obu kierunkach przez Nowogród Bobrzański.

Aktualizacja: Droga odblokowana.

Przeczytaj też: Pijany kierowca wjechał do rowu na trasie Świdnica - Letnica


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u