Wypadek na trasie S3 koło Gorzowa. Samochód potrącił pijanego mężczyznę

04 grudzień 2021
Autor: 
Wypadek na trasie S3 koło Gorzowa. Samochód potrącił mężczyznę Redakcja/archiwum

Wypadek na S3. Samochód osobowy potrącił pieszego, który znajdował się na drodze ekspresowej. Mężczyzna był pijany - trafił do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 4 grudnia, około godziny 17:00. Kierowca samochodu osobowego marki Hyundai jechał trasą S3 w kierunku Szczecina. Nagle na wysokości Gorzowa Wielkopolskiego kierujący potrącił mężczyznę, który znajdował się na drodze.

- Mężczyzna przechodził przez barierki. Chciał znaleźć się po drugiej stronie drogi ekspresowej - relacjonuje nadkom. Magdalena Ziętek z gorzowskiej policji.Poszkodowany był pijany, trafił do szpitala

Na miejsce wezwano zespół pogotowia ratunkowego i patrole policji. W międzyczasie okazało się, że potrącony mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

Medycy udzielili rannemu niezbędnej pomocy i przetransportowali go do szpitala. Mężczyzna może mówić o wielkim szczęściu, bo oprócz złamania kończyny nie doznał poważniejszych obrażeń.

Trasa S3 między węzłami Gorzów Wielkopolski Zachód a Gorzów Wielkopolski Północ jest zablokowana. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 19:30.

Godzina 18:30 - Ruch odbywa się jednym pasem

Przeczytaj też: Strażacy OSP Mostki ze starego Żuka przesiądą się do Iveco. Wóz użyczyła im inna jednostka


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u