Dachowanie osobówki na DK92 koło Świebodzina (ZDJĘCIA)

04 grudzień 2021
Autor: 
Dachowanie osobówki na DK92 koło Świebodzina Fot. KP PSP Świebodzin

Kolizja na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Na wysokości miejscowości Gronów dachował samochód osobowy. Są utrudnienia w ruchu.

Zgłoszenie o wpłynęło do świebodzińskich służb ratowniczych w sobotnie popołudnie, 4 grudnia, tuż po godzinie 16:00. Na krajowej "92" na odcinku Mostki - Poźrzadło dachował samochód osobowy.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Wezwano też zespół pogotowia ratunkowego.

- Pojazdem podróżowała jedna osoba, która nie odniosła obrażeń na skutek zdarzenia - informuje bryg. Marcin Bohuszko, rzecznik straży pożarnej w Świebodzinie.

Przyczyny kolizji ustala policja. Na drodze krajowej nr 92 występują utrudnienia w ruchu. Wkrótce osobówka będzie wyciągana z rowu.

Przeczytaj też: Strażacy OSP Mostki ze starego Żuka przesiądą się do Iveco. Wóz użyczyła im inna jednostka


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u