Bus potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze

07 grudzień 2021
Bus potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Poszkodowana trafiła do szpitala.

We wtorek, 7 listopada około godziny 16:20 na ulicy Kasprowicza w Zielonej Górze doszło do potrącenia kobiety, która znajdowała się na przejściu dla pieszych. Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. 

Potrącona kobieta została przetransportowana do szpitala na szczegółowe badania. - Kierowca busa jest trzeźwy. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

W miejscu zdarzenia nie występują utrudnienia w ruchu. Czynności prowadza już policjanci, funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Apelujemy do pieszych o noszenie elementów odblaskowych, to znacznie ułatwia dostrzeżenie takiej osoby przez kierowcę.

Czytaj także - Uniwersytet Zielonogórski przejdzie na nauczanie zdalne


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u