Uniwersytet Zielonogórski przejdzie na nauczanie zdalne

07 grudzień 2021
Uniwersytet Zielonogórski przejdzie na nauczanie zdalne Redakcja/Archiwum

Rząd ogłosił nowe obostrzenia w walce z pandemią. Wśród nich jest wprowadzenie nauki zdalnej w okresie świątecznym. Decyzją Rektora, Uniwersytet Zielonogórski przejdzie na nauczanie zdalne.

Dziś w Polsce odnotowano 19366 zakażeń, wyłącznie z powodu koronawirusa zmarły 172 osoby, natomiast z powodu chorób współistniejących z koronawirusem zmarły 332 osoby. W województwie lubuskim odnotowano 552 zakażenia, zmarło 12 osób. Podczas konferencji prasowej w Ministerstwie Zdrowia podano szereg nowych obostrzeń w walce z pandemią, jednym z nich jest wprowadzenie nauki zdalnej w okresie świątecznym dla szkół podstawowych oraz średnich. 

We wtorek, 7 grudnia Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego zadecydował o wprowadzeniu zajęć dydaktycznych w formie zdalnej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w trybie synchronicznym, zgodnie z planem zajęć. Komunikat dotyczy kształcenia prowadzonego w formie stacjonarnej i niestacjonarnej, z wyłączeniem zajęć klinicznych realizowanych na kierunku lekarskim, ratownictwie medycznym i pielęgniarstwie.

Czytaj także - Rząd wprowadza nowe obostrzenia! Co się zmieni? Jak będą wyglądały święta?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u