Wypadek na trasie S3 pod Świebodzinem. Dwa auta wpadły do rowu!

07 grudzień 2021
Wypadek na trasie S3 pod Świebodzinem. Dwa auta wpadły do rowu! KP PSP Świebodzin

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 pod Świebodzinem, jedna osoba trafiła do szpitala!

We wtorek, 7 grudnia około godziny 21 na 158,3 kilometrze trasy S3 w kierunku Zielonej Góry pod Świebodzinem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen oraz Skoda. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

- Prawdopodobnie podczas wyprzedzania Skoda zbyt wcześnie zmienił pas ruchu na prawy i uderzył w Volkswagena. - podaje aspirant Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Na czas działań służb zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Zielonej Góry. Na trasie nie występują większe utrudnienia. 

Czytaj także - Młodzieżowe Słowo Roku 2021 wybrane. To "Śpiulkolot"!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u