Dwa dni 65-latka leżała na podłodze. Kobieta nie miała siły wstać...

08 grudzień 2021
Dwa dni 65-latka leżała na podłodze. Kobieta nie miała siły wstać... Redakcja/Archiwum

Kobieta upadła na podłogę w pomieszczeniu gospodarczym, nie mogła wstać. Zaniepokojony sąsiad wezwał służby. Pomoc przyszła na czas!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 7 grudnia na terenie gminy Szlichtyngowa w powiecie wschowskim. Zaniepokojony mężczyzna nie widział swojej sąsiadki od dwóch dni więc postanowił wezwać służby. Na miejsce zdarzenia udał się dzielnicowy aspirat Marek Łaszczyński. Policjant, stojąc przy drzwiach mieszkania 65-latki wołał kobietę i po chwili usłyszał dobiegające ze środka ciche odgłosy.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp straży pożarnej ze Wschowy. Strażacy otworzyli drzwi do mieszkania kobiety. W trakcie sprawdzania pokoi, w pomieszczeniu gospodarczym mundurowi zastali leżącą na podłodze kobietę. 65-latka była odwodniona, skarżyła się na ból ramienia i nie była w stanie wstać o własnych siłach.

Funkcjonariusze zajęli się kobietą do przyjazdu ratownictwa medycznego. Decyzją lekarza 65-latka trafiła do szpitala. Jej zdrowiu i życie nie zagraża już niebezpieczeństwo. - dodaje komisarz Maja Piwowarska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.

Czytaj także - Wypadek na trasie S3 pod Świebodzinem. Dwa auta wpadły do rowu!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u