Pożar budynku w miejscowości Glisno pod Sulęcinem. Z ogniem walczy 7 zastępów straży pożarnej!

09 grudzień 2021
Pożar budynku w miejscowości Glisno pod Sulęcinem. Z ogniem walczy 7 zastępów straży pożarnej!

Pożar opuszczonego budynku w miejscowości Glisno pod Sulęcinem. Z ogniem walczy 7 zastępów straży pożarnej.

W czwartek, 9 grudnia około godziny 19:30 sulęcińscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru opuszczonego budynku w miejscowości Glisno. Z chwila dojazdu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia, pożar w całości objęte było poddasze budynku. Na miejsce zadysponowano łącznie 7 zastępów straży pożarnej.

W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany, sytuacja została już opanowana. Obecnie trwa dogaszanie, strażacy prowadzą także rozbiórkę strawionych przez pożar elementów konstrukcyjnych obiektu. Działania mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.

Czytaj także - Fatalne warunki do jazdy na drogach. W regionie doszło już do 5 wypadków!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u