Fatalne warunki do jazdy na drogach. W regionie doszło już do 5 wypadków!

09 grudzień 2021
Autor: 
Fatalne warunki do jazdy na drogach. W regionie doszło już do 5 wypadków!

Fatalne warunki do jazdy na lubuskich drogach, w wielu miejscach na jezdni zalega warstwa śniegu. W regionie doszło już do 5 zdarzeń drogowych!

W województwie lubuskim notowane są umiarkowane opady śniegu, miejscami na drogach jest bardzo ślisko. O tym fakcie przekonało się już kilku kierujących. Na Drodze Krajowej numer 32 na odcinku z Zielonej Góry do Leśniowa Wielkiego doszło do dachowania samochodu osobowego marki Citroen. Dwie osoby zostały poszkodowane. 

Do kolejnych zdarzeń doszło m.in. w powiecie międzyrzeckim. Na autostradzie A2 oraz na drodze z Trzciela do Lutola Mokrego również dachowały pojazdy. Służby odnotowały zdarzenia drogowe także w powiatach nowosolskim, żarskim oraz krośnieńskim. 

Apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu, miejscami może być bardzo ślisko. Opady śniegu będą występowały na obszarze całej ziemi lubuskie praktycznie przez całą noc oraz w godzinach porannych.

Czytaj także - Trzy zastępy straży pożarnej na Zawadzkiego w Zielonej Górze. Co się stało?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u