Groźne zdarzenie koło Gorzowa. Samochód przebił barierki i wpadł do kanału (ZDJĘCIA)

11 grudzień 2021
Autor: 
Groźne zdarzenie koło Gorzowa. Samochód przebił barierki i wpadł do kanału Fot. OSP Lubiszyn

Zdarzenie drogowe w Ściechowie koło Gorzowa. Osobówka przebiła bariery i wpadła do kanału. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w sobotnie przedpołudnie, 11 grudnia, tuż po godzinie 10:00. Kierowca samochodu osobowego marki Audi jechał drogą w miejscowości Ściechów. Nagle pojazd wpadł w poślizg.

Samochód wpadł do kanału

Osobówka przebiła bariery i wpadła do kanału. Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej z OSP Ściechów i OSP Lubiszyn. Na miejsce przyjechał również patrol policji.

Kierowca Audi wydostał się z samochodu o własnych siłach. Mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się samochodem i zdjęcie nogi z gazu. Większość dróg w regionie jest czarna i mokra, jednak lokalnie może jeszcze występować lokalna śliskość.

Przeczytaj też: Szlachetna Paczka. Strażacy ze Świebodzina pomogli potrzebującej rodzinie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u